1. Вихідне положеня– стати біля стіни, притулитися до неї потилицею, спиною, лопатками, сідницями і п'ятками. Прийняти правильну поставу. Запам'ятати це положення і, не порушуючи його, зробити крок вперед, в сторону, а потім повернутися у вихідне положення. Повторити кожну вправу 5– 6 разів.
2. Те саме, але зробити 4– 8 кроків уперед.
3. В.п. – прийняти правильну поставу біля стіни. Присісти 5–6 разів, не перестаючи торкатися стіни потилицею.
4. В.п. – прийняти правильну поставу біля стіни. Підняти руки вгору, в сторони, вперед, на пояс, за голову, не втрачаючи правильної пози і не відходячи від стіни.
5. В.п. – прийняти правильну поставу біля стіни. Повільно підняти праву ногу, зігнути в коліні, захопити гомілку руками і притиснути до тулуба. Те саме – лівою ногою .
6. В.п. – прийняти правильну поставу біля стіни. Підняти вперед руки та зігнуту в коліні праву ногу, не відходячи від стіни. Те саме – лівою ногою з закритими очима. Повторити 5– 6 разів.
7. В.п. – прийняти правильну поставу біля стіни, руки на поясі. Піднятися 10–12 разів на носки, не змінюючи постави.
8. В.п. – прийняти правильну поставу біля стіни, руки на поясі, лікті притиснуті до стіни. Ліву ногу відвести максимально вліво, не відходячи від стіни, повернутися у вихідне положення. Те саме– правою ногою.
Основний
рівень 3р.н
Тема: Елементи
народно-сценічнічного танцю: вивчення
вправи «вірьовочка» (по Ⅲ позиції).
Тема:Вправи
на координацію поєднання руху рук разом
з ногами.
Основними компонентами координаційних здібностей є здібності до орієнтування в просторі , рівноваги , реагування , диференціюванню параметрів рухів , здатності до ритму , перестроювання рухових дій , вестибулярна стійкість , довільне розслаблення м'язів. Їх можна розділити на три групи.
Перша група . Здібності точно узгоджувати і регулювати просторові , часові та динамічні параметри рухів.
Друга група . Здібності підтримувати статична ( позу ) і динамічну рівновагу .
Третя група . Здатності виконувати рухові дії без зайвої м'язової напруженості ( скутості ) .